fbpx

Контакт

Адреса:

бул.Видое Смилевски Бато 51, лок.20, Скопје

Телефон

+389 (0)78 400 379

Е-маил

rsi@rsi-mk.com

Веб страница

rsi-mk.com

РСИ МАКЕДОНИЈА

БИДЕТЕ ВО ТЕК СО СИТЕ НОВОСТИ и ПРОМОЦИИ...

КОШНИЧКА

Дополнителни 10% попуст за нарачка над 6000 денари и 15% попуст за нарачка над 10.000 денари

Најави се
Ние користиме колачиња за да го подобриме Вашето искуство на нашата веб страница. Со прелистување на оваа веб страница, Вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
Почнете да пишувате за да ги видите производите што ги барате.